Informacja w sprawie organizacji zajęć

Szanowni Państwo, drodzy Studenci,

na prośbę Pani Dziekan Prof. dr hab. Anny Jelińskiej przekazujemy Państwu informację dotyczącą zajęć w Nowym Roku kalendarzowym 2021.

W nawiązaniu do pisma z dnia 23 grudnia, uprzejmie informuję, że w dniach 4 - 8 stycznia 2021 roku, wszystkie zajęcia przewidziane planem studiów będą realizowane zdalnie.

Zajęcia na I roku studiów na kierunku kosmetologia studia drugiego stopnia w dniach 9-10 stycznia 2021r. będą realizowane z bezpośrednim udziałem Studentów, ponieważ obejmują ćwiczenia. Natomiast na II roku studiów na kierunku kosmetologia studia drugiego stopnia zajęcia odbędą się zdalnie, gdyż w tych dniach są przewidziane tylko wykłady i seminaria.

Od 11 stycznia 2021 roku wszystkie zajęcia kształtujące umiejętności praktyczne (ćwiczenia), na wszystkich kierunkach na Wydziale Farmaceutycznym, będą odbywały się z bezpośrednim udziałem Studentów.

Z wyrazami szacunku,

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego

/-/Prof. dr hab. Anna Jelińska

Wszystkie ćwiczenia dla I i II roku studiów stacjonarnych I stopnia w dniach 4-8.01.2021 odbędą się w formie zdalnej w czasie rzeczywistym.

Z wyrazami szacunku,

Pracownicy Katedry i Zakładu Kosmetologii Praktycznej i Profilaktyki Chorób Skóry