Informacje bieżące na temat ćwiczeń prowadzonych w naszej Katedrze

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiczną oraz objęciem czerwoną strefą miasta Poznania, w celu umożliwienia Studentom zdobycia umiejętności praktycznych oraz terminowego ukończenia studiów, od 19 października do odwołania, zajęcia dydaktyczne na Wydziale Farmaceutycznym realizowane będą w następujący sposób.

1. Wszystkie wykłady, seminaria i fakultety, niezależnie od wcześniej uzyskanej zgody na zajęcia z bezpośrednim udziałem studentów, będą       odbywały się w trybie zdalnym.

2. Ćwiczenia praktyczne, realizowane będą w następujący sposób:

Kierunek Kosmetologia:

Kosmetologia pielęgnacyjna - zajęcia hybrydowe, Studeni będą informowani, z wyprzedzeniem, o formie ćwiczeń.
Kosmetologia upiększająca - bezpośredni udział Studentów na ćwiczeniach.
Elementy podologii - bezpośredni udział Studentów na ćwiczeniach.
Kosmetologia praktyczna - bezpośredni udział Studentów na ćwiczeniach.
Zaawansowane techniki w kosmetologii - zajęcia hybrydowe, Studeni będą informowani, z wyprzedzeniem, o formie ćwiczeń.

Kierunek Analityka kryminalistyczna i sądowa:

Zatrucia roślinami i lekami roślinnymi -  zajęcia hybrydowe, Studeni będą informowani, z wyprzedzeniem, o formie ćwiczeń.

Pozostałe ćwiczenia odbywające się w naszej Katedrze będą prowadzone w formie zdalnej.

Pracownicy Katedry.